الگوریتم رقص گوگل

الگوریتم رقص گوگل

اگر آمادگی رویارویی با الگوریتم های مختلف گوگل را داشته باشید. رقص گوگل برایتان بسیار هیجان انگیز خواهد بود.
رقص گوگل درست مثل اینکه گوگل دست شما را می گیرد و از رتبه های پایین به جایگاه خوبی می آورد تا ببیند در این سن باشکوه چه می کنید!
اگر توانستید به ساز گوگل برقصید، رتبه ی جدید شما تثبیت یا تنها کمی کاهش پیدا می کند. ولی اگر رقص بلد نباشید، به جای قبلی یا حتی بدتر از آن پرت می شوید.

الگوریتم رقص گوگل سایت های مختلف را در جایگاههای مختلف قرار می دهد. یعنی با توجه به پارامترهای مختلفی که برایش مهم است، گاهی رتبه ی بالایی به یک سایت می دهد و منتظر بازخورد کابرانش می ماند. اگر بازخورد ها مثبت بود، جایگاه را حفظ می کند و در غیر اینصورت آن را پس می گیرد.

پیدایش الگوریتم گوگل دنس

گاهی ممکن است سایتی دارای محتوای عالی برای کاربرانش باشد و بدلیل تازه کار بودن یا هر عامل دیگری، هنوز رتبه ای کسب نکرده باشد و این عادلانه نیست.

در واقع ایجاد شرایط یکسان برای صفحات اینترنتی امکانی است که گوگل با این الگوریتم فراهم کرده است تا سایتهایی که پتانسیل رشد دارند، سریعتر به هدف خود برسند.

رقص گوگل چیست؟

رقص گوگل یک اصطلاح برای توصیف نوسانات گسترده رتبه بود که در گذشته هنگامی رخ می داد که گوگل الگوریتم رتبه خود را یک بار در ماه به روز می کرد. از آنجایی که گوگل روزانه به روزرسانی الگوریتم های بسیار کوچکتر را آغاز کرد. تغییرات رتبه معمولاً چشمگیر نیست. از رقص گوگل اغلب در صنعت سئو استفاده می شود.

از آنجا که گوگل دائماً در حال خزیدن و بروزرسانی صفحات انتخابی است. نتایج جستجوی آنها در طول ماه کمی متفاوت خواهد بود. با این حال ، تنها در حین رقص گوگل است که این نتایج می تواند به طرز چشمگیری تغییر کند. همچنین باید توجه داشته باشید که گوگل دارای چندین مرکز داده است که بیش از ۱۰،۰۰۰ سرور را به اشتراک می گذارد. به نحوی ، به روزرسانی های فهرست که در طول ماه و خارج از رقص گوگل رخ می دهد ، باید در سراسر جهان منتقل شود. این یک فرایند ثابت برای گوگل و سایر موتورهای جستجو است. این به روز رسانی های مداوم و افزایشی فقط در هر زمان بر بخش هایی از شاخص تأثیر می گذارد.

پارامترهای مهم الگوریتم رقص گوگل

مهمترین پارامتر رقص گوگل رضایت کاربران است و برای بررسی این رضایت فاکتورهای مختلفی را در نظر می گیرد. از جمله:

  • رعایت استانداردهای طراحی سایت و نگارش محتوا
  • سرعت سایت
  • نمایش صحیح سایت روی موبایل
  • نرخ کلیک کاربران
  • زمان ماندن در صفحه
  • میزان به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • ثبت دیدگاه
  • بهینه سازی سایت در برابر رقص گوگل

بهترین عکس العمل در برابر تغییر ناگهانی رتبه ها در رقص گوگل این است که هیچ کاری نکنید!

اگر رتبه های شما یکباره پیشرفت کرد، اول اینکه عجله نکنید. بخاطر ماندن رتبه ها در این جایگاه خود را به آب و آتش نزنید که مجبور شوید سر از روشهای سئو کلاه سیاه درآورید. بلکه همیشه آماده ی این جشن باشکوه باشید. با رقص گوگل همراه شوید.
اگر اصول سئو کلاه سفید را به خوبی رعایت کنید. هیچ ترسی از الگوریتم ها و روشهای گوناگون و جالب گوگل نخواهید داشت.

کسب رتبه ی بالاتر دررقص گوگل

برای کسب رضایت الگوریتم رقص گوگل لازم است فقط برای کاربر محتوا تولید کنید نه گوگل!

عناوین جذاب، توضیحات متا، تصاویر گویا و یا پادکست و ویدیوی حرفه ای می تواند رضایت کاربران را جلب کرده و بازخورد خوبی به گوگل دهد تا از آن طریق رتبه های بالایی را برای سایت شما در نظر بگیرد.

 

اگر جالب بود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید